şok sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


şok kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : beklenmedik, alışılmamış, şaşırtıcı

<< şöhretsiz sokağa >>


şok kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te şok kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 21 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. $ok bir doneme damgasini vurmus, televizyonda gordugu herseye inanan insanlari cayir cayir tiye alan muhtesem program. cine 5 cozen sac sipreyi, tuvaletteki nisanlarin gotunu kapan yaratik, 30 cm boyundaki adam, ve a takimi muhabbetleri
  2. ucuz urunler satan market zinciri
  3. biz $okun metin yazarini ayni zamanda kahvede arkada$a bi tarcin diyen adamdir kendisi eski$ehirde yolda gorduk bkz: qube ile.. aramizda $oyle bir diyalog gecti: - lan aa bu o? - evet lan? - selam versek mi? - tuh gecti gitti..
  4. bu programda anna nicole smithin zevk icin edirne genelevinde calistigi haberi de tum edirne halkini erkek kismi esasen galeyana getirmisti netekim belediye baskaninin bu konuda hele biz de bir tadina bakak amacli arastirma yaptirdigi rivayet edilir
  5. mermiyi dişiyle yakalayan adam falan vardı
  6. son bölümlerinde a takimi mevzusu superdi. bkz: savas ay
  7. bkz: ahmet tombak
  8. şok, güzel kardeşim emre özbay efendinin de takıldığı bir mecraydı.
  9. bir programda insanlardan cekindigi icin sokaga cikamayan 3 gözlü bir adam vardi.. gözün birtanesi tepegöz gibi alninin ortasinda.. lakin adam o kadar gerçekciydi ki guleyim mi üzüleyim mi ikilemde kaldim.
  10. essek cocuk parodisiyle kılı kırk yarmı$ ardından patlatdıgı taksimdeki dilencileri limuzinine toplayıp hasılatı alan dilenci mafyası patronuyla da halkın galeyana gelmesine sebep olmustur.

senin şok kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap