daralmak sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


daralmak kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : zorlaşmak, güçleşmek, bunalmak, sıkışmak, zayıflamak, azalmak, küçülmek

<< darağacı daraltmak >>


daralmak kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te daralmak kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 7 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. bkz: ici daralmak bkz: daral gelmek
  2. giysiyi denemeden alinca oluyo
  3. sıkıntıdan insanin icini sisiren, tum ic organlari cikarip tersyuz edip hava almalarini saglama istegi uyandiran varligi gereksiz kendi umarsiz hissiyat..
  4. duvarlarin ustunuze ustunuze gelmesi, annenin, babanin ya da sevdicegin sesinin cildirtici olagelmesi, bunyeye cok siddetli bir cekip gitme istegi getiren hadise.
  5. gozleriniz uykudan bugulu bakarken, cozunurlugu 600x800 yapmaniza ragmen monitoru bile secemezken, karanlikta yanlis yunlus yazarken ve sadece bir dostun derdini dinlemek icin onlineken gerekli gereksiz ônline olan insanlarin cumlesinin nie konusmuyosun, benimle ilgilen, uzun mesaj yaz bana hön hön tarzi kafa sikmesi sonucu kacinilmaz hale gelen durum.
  6. depresyonvari bir olgu
  7. bilgisayar kullanırken başınıza geldiğinde içinizdeki monitore kafa atma isteğini bambaşka yapan eylem.
  8. bkz: kuculmek
  9. kirlara kosmak istegini de bunyesinde barindiran his. ozellikle deadlineli bir is uzerinde calisirken, zamana ihtiyac olunmasina ragmen hala saniyelerin bile tek tek sayilabildigi anlarda hissedilir.
  10. ingilizce klavyede bir seyler yazarken to get bored anlamindaki s ile baslayan sozcugun baska anlamlara gelmesi nedeni ile bolca kullanilan sozcuk

senin daralmak kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap