devrimci sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


devrimci kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : ihtilalci

<< devrim devrisaadet >>


devrimci kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te devrimci kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 7 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. inanmayan... inanacak doğru arayan...
  2. bkz: mahir çayanbkz: deniz gezmişbkz: yusuf aslanbkz: hüseyin inan
  3. devrim alıp satan.
  4. yeni gelen, hos gelen ama zannimca yanlis gelen suser. yanlis kisiye yanlis mesaj atan, mesajlasma fasilitesini ve yazar hakkinda butonunu pek dogru kullandigi iddia edilemeyecek kisi.
  5. gercek devrim yürekle yapılır sözünün en büyük kanıtı. hayattaki dogruları sözlükteki küçük yanlışlıklarını kat be kat kapatan delikanlı mert insan.
  6. benim nickimin altina bkz: kendisine vibrator almak icin kartpostal satan kiz seklinde bakiniz vermeye kalkacak kadar seviyesiz garip bir insan... adik gudik selam tandasli mesajlar attiginda kendisine eheheh, ben de beniminen yazisacak erikek ariyordum demek yerine sert tepki veren sozluk bayanlarina hakaret iceren entryler ile saldirmamasi geregi ogrenecegi sozluk adap kurallari icinde ilk sirada yer alan suser. allah selamet versin.
  7. rivayet olunur ki,bir devrimci asla yalan söylemez,ama bir yalancı,devrimci olduğunu söyleyebilir..
  8. atatürkçü veya kemalist geçinen bir kısım insanla sohbet ederseniz, koyu birer devrimci olduklarını, bu ülke için en faydalı insanların kendileri olduklarını iddia ederler. sonra sorarsınız, neyi devireceksin? diye, zor gelir onlara mustafa kemalin kurduğu cumhuriyeti demek, susarlar, ya da koyu demli çay ve bir paket samsun ikram ederler size konuyu değiştirme maksadıyla. seviyorum hepsini, gülümsetiyorlar.
  9. devrimci: soylu bir fransız ailesidir. en ünlüleri conte le nin devrimcidir. evrimci rejyonunun sahıbıdırlar. nasıl mediciler italyada rönesansı fişekledilerse, devrimciler de fransada paris komününü fişeklemişlerdir.

senin devrimci kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap