dizayn sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


dizayn kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : tasarım

<< dizanteri dızdız >>


dizayn kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te dizayn kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 2 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. bkz: this bkz: ein
  2. bkz: igrenc espri
  3. dünya çapında bir boru markası
  4. tasarim kelimesinin kavga cikartmak icin kullanilan yazili $ekli. soyleyince o kadar kotu durmuyor galiba
  5. otomotiv terimi olarak kendine daha fazla bir yer edinmiş kelime. tasarımın karşılığı olsa da tasarımın kullanıldığı yerlerde kullanılması pek uygun düşmez. zaman içinde vapur veya puan benzeri farklılaşmış bir kelime olması pekişecektir.
  6. neden halka kendi reklamlarını yaparlar diye sorduran altyapı markası. artik memleketin altyapisini da suserlerin üstlenmesi mi beklenmektedir? üstlenmeli miyiz?
  7. her duyusta/goruste inatla design turkcede tasarim seklinde soylenir/yazilir. kelime karsiligi budur dilimizde! diye haykirmaya sebep olan kelime. ha, marka olarak kullanildiginda sadece cok salaksiniz demekle yetinilebilir.
  8. bu kelime ile ilgili olabilecek linkler: bkz: ingilizce kelimeleri okundugu gibi yazmak bkz: ingilizce olabilecek kelimeler bkz: turkce konusurken ingilizce kelime kullanmak bkz: turkce yerine ingilizce kelime kullanan zihniyet bkz: turkce yerine ingilizce kullanmak bkz: turkce oldugu iddia edilen aptal kelimeler bkz: yabanci dildeki kelimeyi turkce yazmak bkz: yabanci dildeki kelimeyi turkce yazmaya kasmak bkz: yabanci kelimelere turkce karsiliklar
  9. - bahsi geçilen dizaynda ... - dizayn nedir ? alman bir bar açıldı herhalde yakınlarda - ne barı dizaynır bey lütfen dizayna konsantre olalım - ben öyle bişeye konsantreyim ki şimdi anlatsam inanmazsın

senin dizayn kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap