haberler sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


haberler kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : İstihbarat

<< haberdar haberleşme >>


haberler kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te haberler kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 3 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. son zaMANLARDA hiç bir kanalda izlemigim , izledigim takdirde kapkac,hirsizlik,yolsuzluk,tecavüz,cocuklarin istismari,cinayet,yaralama gibi haberler nedeniyle yasadigim yer ve toplumdan daha da tiksinmeme neden olan programlardir.
 2. son zamanlarda sadece tansiyon aracı olmuş tv programları. yarısı türban ile geçen ardından, gasp, magandalık vb haberlerin bülteni işgal ettiği programlar olmuşlardır. keyfiniz yerindeyken izlersiniz, gergin bir vaziyette tv başından kalkarsınız. *
 3. hep mi iç karartır be!nnsavaşı, ekonomisi, trafik kazaları, ülkeyi bir adım ileri götürmeyen siyaseti(iktidarı-muhalefeti), sağlığı, eğitimi...nnbir gün gelmeyecek mi; ülkenin kalkınmış olduğu, toplum olarak -genelde- refah içinde yaşadığımız, hırsızı, trafik canavarı olmayan...nnölene kadar hiç mi şöyle moral verici bir şeyler göremeyeceğiz?
 4. Haber bültenleri haber yerine reklam sunuyorlar.Anlamadım gitti.
 5. Protesto çalışmaları sebebiyle insanı derin uykuya sokan olaylar silsilesi.
 6. son zamanlarda korku filimlerine benzemeye başlayan televizyon programı. kadın cinayetleri, bebek hırsızları, yanlış yapılan ameliyatlar, çöplükte bulunan ceset parçaları, seksenli yıllarda yapılan işkencelerle ilgili haberler, ortadoğu ülkelerindeki gerilim, gençlerin emeklerini katleden şifre skandalları... yeter kardeşim, yeter. güzel şeyler olmuyormu bu memelekette hiç?
 7. izlerken haber bülteni mi yoksa reality show mu ikilemininin yaşanması muhtemel, kitle manipüle ve beyin formatlama aracıdır.
 8. ülkemizde yemek yerken izlenemeyen programlardır.
 9. Siyasi otoritenin, yayıncı kuruluşun veya haberi yazan kişinin kişisel ya da kurumsal görüşünü yansıtarak manipüle ettiği olaylardır.
 10. http://galeri.uludagsozluk.com/r/259757/+
 11. Güncel hberlerr> http://guntakip.com
 12. 1989 yılından bir haber bülteni. nhttp://www.youtube.com/wa...M_2gw&feature=related +n n
 13. şubat dizisinin vazgeçilmezi.
 14. Haberde Son Dakika Haberin Doğru Adresi olmak kolay iş değil. nitekim Kimsenin haber alma özgürlüğü kısıtlanamaz ve engellenmez. Durum böyle olunca özellikle son yıllarda internet kullanımın artması ile birlikte haberler cep telefonuna kadar ulaşmış bulunuyor. Magazinden siyasi haberler, en son haber bültenlerinden günün önemli gelişmelerine kadar tüm özel ve önemli son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz. Dünyada ve ülkede olan biten hemen haberdar olmanız ve tüm gelişmeleri nerede ise saniye farkı ile öğrenmenizi sağlayan bu haber anlayışı ile artık sizi de önemli haberleri günler sonrası oradan buradan değil, anında kendiniz okuyarak öğrenebileceksiniz. Üstelik sitenin kolay kullanımı sayesinde aradığınız haberlere hemen ulaşabilir ve önemli haberleri manşet şeklinde gezerek okuyabilirsiniz.
 15. youtube de zorbalık kurbanlarına tavsiyeler veren genç kız ölü bulundu: http://www.rawstory.com/r...ce-on-youtube-found-dead/
 16. --spoiler--nninternetin bize sağladığı fırsatlar saymakla bitmez. Bunlardan belki de en önemlisi bilgiye ulaşımı kolaylaştırması ve hızlandırmasıdır. internet gazeteciliği halkın sıcak gelişmelere karşı her an bilgilenmesi ve olayları takip edebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. ninsanlar dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri merak ettikleri kadar, kendi yaşadıkları şehirden de haberdar olmak isterler. Bu sebeple internet haber siteleri gerek lokal, gerek global pek çok haberi ziyaretçilerine sunmak için yarış halindedirler. Fakat bu esnada unutulmaması gereken tek şey yazılı basına veya internet gazetesine yazı yazan bir gazetecinin her daim etik değerlere sahip olması gerektiğidir. Biz Gebze Haberler olarak okuyucularımıza en doğru ve en tarafsız bilgileri zamanında ve eksiksiz sunmayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.nn--spoiler--
 17. genelde kara olan şeyler.nntelevizyonda yayınlanan türevlerinde genelde bağıran insanların çoğunlukta olduğu bilgiler bütünü.
 18. arayanlar için tarafsız, güncel haber sitesi http://nethaberci.com/
 19. türk televizyon tarihinin en iyi dizisidir. neticede aynı saatte oynamıyor mudur ?
 20. internet haberciliği kolay, bir o kadar da zor iştir. copy/paste olayları çıktıktan sonra araştırma, geliştirme olayları bitti malum. kendisini özgün, araştırmacı ve dürüst kimlikleriyle ön plana çıkartanlarda var muhakkak. bunların başında 2010 yılından beri yayında olan, 5 yıldır ulusal, bölgesel ve uluslararası en güncel ve son dakika haberleriyle okurlarına ulaştıran enethaberci var. haberler denildimi akla gelir, internette açılış sayfanız olur.
 21. Bu aralar, Özgecan olayıyla daha da hassaslaştığımız erkek terörüyle dolu program.nnYok kafasını arabayla ezdi, yok engelliye tecavüz etti, yok balkondan attı karısını, iyi hal indirimi gerekli mi? nnToptan asası geliyor insanın bazen bu erkekleri.
 22. seçimler öncesinde siyasilerin konuşmalarının çıkıp duruyor ya işte o yüzden kanalları değiştirip durmama neden olan haberlerin sunulduğu programlar.. bir de hava durumlarını hemen kapatıyorum.. hava durumunu merak ediyorsak google hava durumundan öğreniyoruz. daraldım her şeyden..
 23. 1. Toplamda 1 milyon 150 bin metrekarelik alan mayınlardan temizlendi, Türkiye-Suriye sınırındaki mayınlar temizlendi.nnhttp://www.hurriyet.com.tr/gundem/23202275.asp nn2.Suriye'deki iç savaştan kaçıp türkiye'ye sığınanların sayısı 5 milyona(5.000.000) yaklaştı. Son 15 günde Akçakele'den 20 bin suriyeli geldi.nnhttp://www.cnnturk.com/tu...riyelilere-yeniden-acildi nn3. Bulgaristan(Avrupa Birliği üyesi) Türkiye sınırından kaçak geçişleri önlemek için sınıra duvar örmeye başladı.nnhttp://www.sozcu.com.tr/2...ilometrelik-duvar-732079/
 24. sizlerde ege bölgesinde bulunan uşak ile alakalı en güncel haberleri öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz söz konusu olan haber sitemizde sizlerde uşakla alakalı en güncel gündem, siyaset, medya, sağlık, spor, özel haber(ler), eğitim, röportaj, ekonomi ve teknoloji ile alakalı bilgi sahibi olabileceksiniz.nntek yapmanız gereken uşak yayinda web adresine giriş yapmak bundan sonra istediğiniz bölüme tıklayıp dilediğiniz haberi hiçbir ücret ödemeden sınırsızca okuyabileceksiniz. artık uşak ili ile alakalı en güncel haberleri herkesten önce siz öğreneceksiniz. bununla beraber kardeş ben uşağın kent meydanını dilediğim zaman izlemek istiyorum diyorsanız http://www.usakyayinda.com/canli web adresine girerek yeni ücretsiz olarak 7/24 uşak kent meydanını izleyebilirsiniz!
 25. son zamanlarda internet kullanımının artmasıyla oldukça fazla kaynağa ulaşılabilmesi muhtemeldir.nnfarklı kaynaklardan haber çeken haberyudum.com ile türkiye ve dünya'dan güncel haberlere ulaşabilirsiniz. şahsi tavsiyemdir.

senin haberler kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap