hipnotizma sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


hipnotizma kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : hipnoz

<< hınzırlık hipnoz >>


hipnotizma kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te hipnotizma kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 15 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. su an kekemelik ve tik olaylari olan insanlar da hipnoz tedavisi uygulaniyo ve basarıya ulasilmi$ cocuklugundan beri kekeme olan bi adam hipnoz sayesinde tekrar düzgün kunusmya ba$lami$..ne güzel:
  2. bi de uyanamamak var sonra...yemiyo walla...ama merak ediyorum hala...
  3. beynin boyle bir backdoor u olmasi cok kotu, root sifresini bilmeden her turlu maymunlugu yaptirabiliyorsun.. cok fena
  4. hulya avsarin bokunu cikardigi olay. noluyo o insanlarin bilincalti sonra hic soran yok.
  5. bi de su var ki hipnoz altinda insan herseyi yapmaz, herseyi hatirlamaz. hipnoz bellege direk erisim demek degildir, yanlis seyler hatirlanabilir, hatta hipnoz edilen sahis yalan bile soyleyebilir, cogu zaman olayi hatirlamak istedigi veya algiladigi sekliyle aktaracaktir. bu bakimdan bir insani hipnotize edip bundan onceki hayatini anlatmasini istemekle uyanikken senin baska bi hayatin olsaydi nasi olurdu diye sormakla hemen hemen esdegerdir. bkz: genel kultur coplugu insan
  6. beynin bilincalti bolumlerine eri$ip degi$tirebilmek icin bir gateway. ki$inin belli bir kelimeyi farkli hatirlamasi mavi yerine kirmizi demesi, belli bir role burunmesi kendini kopek sanmasi veya ayni anda beyninde paralel i$lemler ba$latilip hepsinin ayri ayri windows programlari gibi ko$turmalari saglanabilecek olaylardir.
  7. genel bir bilgisayar olan insan beynini en baştan tekrar programlayıp insan dışı bir varlık türetmek için geçerli yol. geleceğin teknolojik kölelerinin hazırlanış biçimi.

senin hipnotizma kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap