piyata sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


piyata kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : yassı

<< piyasa piyes >>


piyata kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te piyata kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. yassı.
  2. köftesinden çivi çıkan, hocam piknik in kardeşi
  3. final döneminde odaya sipariş verdiğiniz salatayı, normal olarak servis edildiği ebatın yarısından daha az olarak getirmekte bir çekince görmeyen bir yerdir bu. işin komik yanı, yanına bir torba küçük pidelerden koymaları ve bir bakıma da sizinle bu yolla dalga geçmiş olmalarıdır. ödediğiniz paraya mı üzülün, aç kaldığınıza mı.
  4. en son, verilen siparişi 500 metre mesafeye bir saat kırkbeş dakikada getirdikten sonra sipariş olayından vazgeçiren,odtü çarşının gülü.
  5. yemek yedikten sonra bağırsaklarımın, midemin bozulduğu mekandır. midem bozulduktan sonra ders almayıp burada bir kere daha yemek yeme hatasını yaptım. yine midem bozuldu. daha da piyatada yemek yemem. siz de dikkatli olun...
  6. çarşıda yemek yenebilecek en güzel mekandır. fiyatları benim girdiğim zamana göre epey artmıştır, burger king açılacak dedikodularından etkileneceğini tahmin ediyorum.
  7. yaz döneminde yemekten sonra servis ettikleri iki dilim karpuzla gönlümü fethetmiş mekan. odtü çarşının en iyisidir.
  8. çok pahalı bir mekan. zaten açık alanda yerleri de olmadığından yazın pek gideri yok. değil iki dilim, karpuz tarlasını önüme serseler bi kaçıl arkadaşım yukarı çıkıyorum ben der ve geçerim.

senin piyata kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap