ponton sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


ponton kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : tombaz

<< ponpon ponza >>


ponton kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te ponton kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. ing pontoon. ölçüler ve tonaj bakımından denizden gitmesi gereken ve ro ro lardan ya da gemi kapaklarından geçemeyecek kadar yüksekliği ve ağırlığı olan bir takım malzemelerinreaktör vb.taşınması için kullanılan yüzer vasıta,kendi kendine sevk sistemi yoktur,çekilerek götürülür..
  2. marinalarda teknelerin baglandigi ve yolcularin indirildigi iskele. bkz: d marin
  3. yoktur böyle bir kelime, tamamen jargona monte uydurmadır. sektör pontoonu pontonlaştırmışlarla dolu. ve ben buna karşıyım. bildiğimiz yüzer iskele.
  4. yeni bir ekşi sözlük yazarı. kendisine hoşgeldin der ve çok sevdiğim bir queen şarkısını armağan etmekten büyük keyif duyarım: im going slightly mad
  5. #27412969 nolu entrisinde hem benim de kürt arkadaşlarım var argümanını hem kültürel-ırkçılık temelli kürtler tembel yunanlılar tembel diyenlerle aynı parkurda daha öndeler tezini hem de bitmek bilmeyen kapitalizm-şakşakçılığını aynı potada düzgün bir türkçeyle eriterek, 15 şubat 2012 günü klişelerden klişe beğen ümit besen müzik sinema ve vivid ödüllerinin sahibi olan sözlük yazarı. tebrikler tebrikler burda konfeti yatar.
  6. birlikte son derece keyifli portal 2 oyunları çevirdiğimiz, kültürlü, çalışkan, half-life delisi, hoşsohbet insan.
  7. bana roman gibi tavsiyeler veren yazar.
  8. dota 2yle yatıp kalkan bir arkadaş. birlikte oynarken beklediğini yapmazsanız içten içe küfür eder. ama size belli etmez. bana ettiğini pek sanmıyorum, değil mi samet?

senin ponton kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap