ponza sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


ponza kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : ponza taşı

<< ponton ponzalamak >>


ponza kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te ponza kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. bkz: ponza tasi
  2. italyanin bir adasi ayrıca formula bir in italya ayagindaki pistide barındırır...
  3. italya kıyılarına yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta, roma ve napoli arasında bulunan, kertenkele figürünü andıran volkanik ada.....
  4. bor madeninden sonra türkiyeyi rahatlıkla bir 15-20 yıl daha olm ponzanın %45i bizdeymiş, amerika kullanmamıza izin vermiyormuş, çıkarılsa bir gecede türkiyenin bütün borçları ödenir üstüne de dünya para kalırmış cebimize geyikleriyle oyalayacak yeni avuntumuzdur. bugünden sonra ponzanın uzay teknolojisinden, otomotiv sektörüne kadar her alanda nasıl kullanılabileceğine dair haberleri okumaya hazır olun. ponza ile çalışan otomobil yolda!
  5. yakında türkiyede efsane olmaya aday maden. borun tahtını şimdiden sallamaya başlamış, dünya rezervinin yarısı bizdeymiş ve otomotivden inşaata bir çok sektörde kullanılabiliyormuş daha ne olsun.
  6. pomza olarak da isimlendirilen maden. dünya genelinde sadece italya, yunanistan ve türkiye’de bulunuyormuş. ayrıca, türkiye dışındaki diğer iki ülkede tükenme noktasına gelmiş. türkiye’de ise afyon, ısparta, nevşehir, erciyes’te de çıkarılan pomzanın türkiye rezervinin yüzde 70’lik bölümü sadece bitlis’te buluyormuş bkz kaynak. yeni bir bor efsanesi yaratılmasın da...
  7. ınşaat, kişisel bakım, peyzaj gibi alanlarda kullanılan yanardağ lavlarının soğumasıyla elde edilen bir taş. nereden biliyorsun dersen; katalog yapmaktan.

senin ponza kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap