porte sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


porte kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : önem, değer, dizek

<< portbagaj pörtlek >>


porte kelimesi nasıl okunur?android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te porte kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 3 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. nota yaziminda kullanılan 5 adet cizgi 4 adet araliktan muteber topluluga verilen isim. eskiden 15 cizgi kullaniliyomu$ ama bunu zor okuyoz bi kolaylik bulmak lazim diyerek 5 e du$urmu$ler bkz: sol anahtari ve diger anahtarlar yardimiylada dizi araliklarini belirlemi$ler
  2. bkz: tab
  3. dizek diye de geçebilir bazı yerlerde.
  4. bkz: ilave çizgisi
  5. bkz: vuruş
  6. görünümü şu şekildedir; __________________________________________ __________________________________________ __________________________________________ __________________________________________ __________________________________________
  7. muzigin paylasilmasi icin olmazsa olmazlardan biridir. notalar bu cizgilerin ustunde ya da arasinda yer alarak daha dun annemizin, dag basini, korkma! dedirtirler.
  8. fr. kapı.
  9. kapıdibimize açılıveren, italyan mutfağına sahip restaurant. pizzasından tattım hiç fena değildi. cihangirde akarsu caddesinde. e komşuyuz o kadar ilk reklamını yapıverelim. umarım aylarca süren tadilatlara, tamiratlara değer de hiç kapanmaz..
  10. cihangirimize acilan yeni bir tat, yeni bir doku. mekanin guzelliginin yanisira yemeklerin ve sunumun da guzelligi pek etkileyici. barmen kilikli pek yalaka adamcagiz da olmasa hersey tam olacakmis ya neyse.

senin porte kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap