yıkı sözcüğünün eş anlamlısı nedir ?


yıkı kelimesinin eş anlamlı sözcükleri : harabe

<< yıkanmış yıkıcı >>


yıkı kelimesi nasıl okunur?







android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te yıkı kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 2 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. saglam olmayan, yikik dokuk. genelde tarihi eserler icin kullanilir.
  2. bkz: wtc
  3. bkz: ören
  4. eski kemanci nin ust katindaki bar. dus sokagi sakinleri calmadigi zamanlarda turku calsa da, manzarasi icin katlanilabilir mekan.
  5. bkz: enkaz bkz: yıkıntı bkz: kalıntı bkz: virane
  6. eskişehirde adalar migrosun sırasında bir mekan. aslında hoş mekandır,playlisti gayet iyidir ama okey,iskambil falan oynandığı için bazen kahvehane havasına bürünebiliyor.
  7. eskisehırdeki harabe alt ve ust kat olarak 2ye ayrılır,ust katında genelde kagıt,okey oynanır,kahvehane havasına burunmez cunku oyledırsevmek lazım,hor gormemek lazım alt kat ise daha çekilirdir,playlist basarılıdır,tavla ve tabu tarzı oyunlar yukarıya oranla en fazla bu bolumde oynanır. harabe calısanları şeker insanlardır,guler yuzludurler.. cok severiz,hep gideriz.
  8. eskişehirdeki versiyonunda deniz manzarası ve alkolün yerine porsuk manzarası ve çay vardı. alt katta çaldığı müziklerle bizi aylarca oyalamış,ayağımızı alıştırmış, ondan sonra gizemli bir şekilde değişen ve bize hiç uymayan bir tarz benimsemiş olmalarına rağmen kan mı çektiğindendir nedendir bilinmez, kopamadığımız cafe.
  9. eskisehirde go oynanabilen nadir mekanlardan biridir. ust kat concon kahvesidir. playlist guzeldir, satranc takimlari cok kotudur. porsuka bakarak cay icilir, geyik yapilir.
  10. dış cephe giydirmesi süper olan şey. bkz: metroseksüel

senin yıkı kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap