alma sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


alma kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : verme, satma

<< allak bullak almak >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te verme kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 7 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. (bkz: elma)
 2. f e a r dünyasında psicik güçlere sahip, ortamı dehşete çeviren ölü mü diri mi belli olmayan dişi varlık. mental güçleri, askeriye için çalışan profesör babası tarafından farkedilince, iki kez hamile bırakılır ve çocukları da bu güçlere sahip olup klon askerleri yönetme erkine erişmesi için komaya sokulur. fakat güçleri sayesinde hücresinden kurtulur ve ilk oğlu ile binlerce klon askeri kontrol ederek etrafa dehşet saçar. f e a r ve f e a r extraction point te biz alma nın ikinci oğlunu * kontrol etmekteyiz. f e a r perseus mandate de ise point man ile aynı güçlere sahip ikinci bir elemanla ilerliyoruz.
 3. katholieke universiteit leuven öğrencilerinin çok ucuza yemek yedikleri üniversiteye bağlı restoranının adı. http://www.alma.be/eng/index.htm
 4. Latinlere verilen ödül. Film, televizyon ya da müzik dallarında verilir kendilerine.
 5. macarcada elmadır.
 6. kanada'nın nova scotia eyaletinin orta-kuzey kısmında yer alan pictou şehrinde bir yerleşim birimi (community). şehrin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için: (bkz: pictou/#8829367) (bkz: nova scotia/#8803347) (government of canada) (travelingluck)
 7. kanada eyaleti new brunswick'in, albert bölgesinde bir köy. bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için: (bkz: albert/#8847805) (bkz: new brunswick/#8803335) (government of canada) (travelingluck)
 8. kanada eyaleti new brunswick'in, albert bölgesinde bir parish. bölgenin ve eyaletin tüm yerleşim birimleri için: (bkz: albert/#8847805) (bkz: new brunswick/#8803335) (government of canada) (travelingluck)
 9. dünyanın en büyük ve en karmaşık teleskobu. 2003 yılından beri yapımı süren teleskobun son düzenlemeleri yapılıyor. alma, evrenin oluşumundan sonra ilk yıldızların parlamaya başladığı anı inceleyecek.
 10. elmanın eski dildeki adı.
 11. güzel bir kısa film. http://video.uludagsozluk.com/v/alma-55939/
 12. izlenilmesi gereken güzel çizgilere sahip hoş kısa film.
 13. ilginç bir kısa film. anafikir çıkaran beri gelsin.
 14. elma'nın doğru telaffuz şeklidir aslında. sonradan "elma" olarak değiştirilmiş tabii.
 15. Almak fiilinin ikinci tekil şahıs olumsuzluk bildiren emir kipidir.
 16. isp. Ruh demekmiş.
 17. (bkz: elma)

senin alma kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap