ask sözcüğünün zıt anlamlısı nedir ?


ask kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : nefret

<< aşırı ast >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te nefret kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. sex yapmadan onceki hazirliklar silsilesi, on sevisme.
  2. bi tencere makarnayi alip tv karsisinda yemeye basladiktan sonra,bayilmadan onceki ruh hali.
  3. aman diim, insanin kendini salak gibi hissettii bi ruh hali..uzak durula
  4. har daga sis duserlafini soyletenbenim icin hayat kaynagi olan olgu
  5. bu bostur ve dolmak ister, o agzina kadar doludur ve kendisini bosaltmak ister ,-ikisi de bu konuda kendilerine yardim edecek birey arayisina girerler.ve en yuce anlamiyla bu surec , her iki durumda da ayni sozcukle dile getirilir :ask nasil ? ask bencil birsey degil mi ?devilone
  6. alakamizi uyandiran bir kimseyi, bize mechul ve mechullugu derecesinde cazibeli bir hayatin unsurlarina kari$mi$ sanmak ve hayata , ancak onun sevgisiyle girebilecegimizi du$unmek bir a$k ba$langicindandan ba$ka neyi ifade eder ?
  7. askkimi der leyla ile mecnunkimi tapar ayse ile fatmaesas iş kalpte dostlar bunlar uydurmahayallerde dolasma as artık kendinibul hayatının kadınını sew deli gibihayatını harca ona bosa vakit zararsewginin deerinin bilmieni bos hayat paklarsen gel takıl bana tekrar bul kendiniondan sonra sallamasın ne mecnunu ne ayseyi6 sene sonra edit: sevgili suserler daha çocuk sayılabilcek bir yaşta girdiğim bu entryi her ne kadar saçma da olsa silmeye kıyamıyorum. yüce anlayışınızla lütfen tiksinmeyiniz. "tarihteki olaylar o dönemin şartlarıyla değerlendirilir." verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz..
  8. "kavuşamazsın, aşk olur."- asik veysel
  9. deneme uçu$u.
  10. iki kisiliktir

senin ask kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap