getir sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


getir kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : götür

<< gerilme, getirmek >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te götür kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. (bkz: başlığın anlamını göster)
 2. enter tuşunun yaptığı görevi gören buton. kimse eminim bu butonu kullanmıyordur bile. (bkz: hayatın acı gerçekleri)*
 3. (bkz: getir götür)
 4. (bkz: bul getir)
 5. başlık açtırıcı buton.
 6. aramaya inananların uğrak yeri.
 7. götürü usülü çalışan işletme.
 8. (bkz: getirmeye inanmak)*
 9. getir den başlık arayarak sol frame i protesto etmek. getir den gelen başlığın sol frame de gordukten sonra ise protesto işlemini tamamladığını sanıp mutlu olmak. (bkz: kime göre neye göre)
 10. an itibariyle keşfettim, arama kısmına bir bok yazmazsanız şukela butonu işlevi görüyor. alakasız olarak; (bkz: bokum sicak fazla uzaga gitmis olamam)
 11. her başlığa tek entry getirmektense %30 sayfanın en iyi ilk üç entry'den birini getirmesi, %60 son zamanlarda sayfaya girilen en iyi üç entry'den birini getirmesi, %10 sayfadan rasgele bir entry getirmesi gerektiğini düşündüğüm butondur.
 12. uludağ sözlükte aranan başlığı bulmak için kullanılan buton. emir kokmaktadır. yerine daha nazikçesi "getirir misin?" olmalıdır.
 13. bitaksinin kurucusunun yeni girişimi. dün bir paket magnumu ücretsiz olarak kapıma getirerek sempatimi kazanmıştır.
 14. Süperler, adamlar bildiginiz kalbimizi kazanmak icin her seyi yapiyorlar, su kampanyasi bile kalbimizi fethetmeye yetti, diger kampanyalardan ilgilerinden bahsetmiyorum bile, cok iyi cok iyi.
 15. harika bir app. ürünler genişlesin kuryeler çoğalsın getir büyüsün..
 16. https://play.google.com/s...apps/details?id=com.getir sitesinden indirebileceğiniz uygulama. Şimdilik istanbul da ve merkez ilçelerde (Boğaza yakın) hizmet vermekte. Şu aralar 30 TL alışveriş yap 3 TL öde, 20 TL alışveriş yap 2 TL öde gibi reklam amaçlı kampanyaları var. Eğer kurye müsaitse yere göre 5-7 dk arasında sipariş kapınıza geliyor. ilk sipariş için bile yüklenebilir, kullanılabilir. (bkz: Donanımhaber Ölücüleri)
 17. bir aynalı getir desek, getirirler mi acaba diye düşündüğüm firma? o da bir ihtiyaç sonuçta...
 18. (bkz: get carter)
 19. ilk defa ölücülük yapayım dedim hoşuma gitti. indirdim uygulamayı, 21,70 tl lik sipariş verdim. (domestos, fairy deterjan, toz şeker, 6lı soda) 20 tl indirim yaptı. 1,70 tl ödedim. süpermiş.

senin getir kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap