gom sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


gom kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : çıkar

<< gok gommek >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te çıkar kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 1 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. bir çoklu medya oynatıcıdır. tam adı gom player'dır. http://www.gomlab.com/eng/ adresinden indirilebilir. görüntü kalitesi olarak microsoft media player'ın , ses kalitesi olarak winamp kadar iyi olduğunu düşünürsek microsoft madia player'ın ses winamp'ın görüntü kalitesindeki eksiklerini kapatarak çok daha iyisini yaratmış yazılımdır. hemen hemen sorunsuz çalışır. VLC 'de DVD izlerken chapter atlama anında saniyelik boşluğa gom player'da rastlamıyoruz.ayrıca gom kırılmış avi dosyalarını oynatabilme yetisine de sahip. normalde bu imkansız bir olaydır. smi , srt , rt , sub gibi alt yazı içeriklerini oynatabiliyor. tek rakibi VLC diyebiliriz. ancak firma bunu kabul etmeyerek şunu savlamakta ; sana dünyanın en iyi medya oynatıcısını teklif ediyoruz.
  2. çok amaçlı çakı gibi programdır. çeşitli video formatlarından dolayı porno izleyemeyen her bilgisayar kullanıcısının, bilgisayarında olması gereken program. (bkz: gom player)
  3. g.kore'de starcraft pro ligi'ni internet üzerinden izlememizi kolaylaştıran media playerdır. çok popülerdir. bs player'ın yerini almıştır.
  4. (bkz: gulf of mexico)

senin gom kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap