kirac sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


kirac kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : verimli

<< kilibik kirlenmek >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te verimli kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 2 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. kendini rockci zannaden,kenan dogulunun ex-askim sarkisinin gencleri extacye ozendirdigini iddia eden,ulkedeki dizi muzigi piyasasini tekeline almis sarkici.
 2. bilkent üniversitesinde bulunan bir restaurant alakart yemekler sunar genelde maç yayınları burdan verilir. bayaa kalitesiz bi mekan olup genelde güzel sanatlarda okuyanlar vede yurtta kalanlar yakın olduğundan dolayı takılırlar
 3. ilk albümünde bazı şarkıların çok iyi oldugu kişi. http://www.kirac.net (bkz: deli düş)
 4. (bkz: bir garip aşk bestesi)
 5. dizi müziği yapimcisidir. (bkz: bir istanbul masalı) (bkz: aliye) (bkz: beyaz gelincik)
 6. yaptığı iyi dizi müziklerinden sonra çıkardığı albüm kötü ötesiydi. ilk albümü ise tadından yenmezdi.
 7. her albümü birbirinden güzel olan dinleyenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sunan cem karaca'nın veliahtı ünlü rockçı
 8. koyunvari bir biçimde meeleyerek şarkı söyleyen şarkıcımız.
 9. Tüm albümlerinin güzel olduğunu düşündüğüm sanatçı.Gerektiği yerlerde medya maymunlara verdiği cevapları takdire şayandır. (bkz: seviyorum ulan)
 10. ceza gurubunun sahnede kendısıne kufur etmesi haberleriyle hatırladıgım, kendini nedense superli sanatçı sanan bir adam.. cırtlak bır ses cem karaca barıs manco yolundan gıdıyorum dıye gırtlak yapmaya calısmak, herkes kendı tarzını bulsa böyle seyler yazılmaz aslında ..
 11. kimseleri beğenmeyen, suratsız bi şarkıcımsı abimiz. doğurma zorluğu çeken kediler gibi söylüyor şarkılarını. her daim bağırıp çağırıyor. netekim dinlerken yorulduğunuzu hissedersiniz.
 12. önüne gelene laf atıp prim yapmaya çalısan sanatcı. sanane tarkan'dan ceza'dan sen yap müzigini dinleyen dinlesin.**
 13. hakkettiğinden daha fazlasını kazanan, doldurma şarkıcı.
 14. gerçek adı tufan kıraç olan besteci, söz yazarı, şarkıcı....
 15. yaptığı dizi müzikleri ile atvyi ihya eden (bkz: ihya etmek), müzik kabiliyeti ve üretme kapasitesi çok üst seviyede olan, özellikle dizi müzikleri sayesinde insanın içine işleyen, dizide yaşanan olaylara bu kadar mı uygun bir müzik olur, bu kadar mı özdeşleşebilir denilecek kadar başarılı işler çıkaran, aynı zamanda albümleri de bir o kadar dinlenesi olan şarkıcı.
 16. kelime anlamı; susuz, verimsiz toprak olmakla beraber; yaptığı güzel işlerin yanı sıra bazı bazı "ööf be ayşem evlen şu çocukla da bitsin şu işkence" dedirtebilen, poposuna kaçmış olan ve ara ara titreyen telefonun bulunup çıkartılmasıyla iyice düzelecek olan sesi ile pekala dünya güzeli kıvamına gelebilir bir gitarlı insan evladı.
 17. ilk albümlerinden sonra dizi müzikleriyle parlayıp köşeyi dönen dönüncede ona buna sataşarak ününe devam etme girişiminde bulunup alel acele çark eden yetenekli bir müzik sanatçısı.
 18. üstü açık son model arabasının içinden etrafa sırıtan ancak şarkılarında bir lokma ekmeğe bir bakır bileziğe gel diyen çelişki insanı.
 19. meeee leyerek sarki soyleyen insan.Bu Anadolu Rock'imsi tarzdan nefret ediyorum.
 20. klip sonlarında yazan söz-müzik kısmında adı tufan kıraç olarak yazılan dizi soundtrack'leri fabrikası.
 21. soz ve muzigin ustalarindan biri ulkemizde bulunan nadir gercek sanatcilardan biri benim gozumde
 22. hadımköy tarafında bir semttir. KIRAÇ
 23. dizi müziği yapıp millete laf atmaktan işine bakamayan. rap için söylediği laflara ceza tarafından çok güzel cevap verilmiş rockcıdır
 24. tmc nin sanatçısı olduğu için aynı şirkete bağlı funda arar ın hırsız polis sountrack inde kelepçe şarkısını söylemesinden sonra inşallah bu diziyede el atmaz diye ellerimi göğe kaldırıp allaha yalvartan ,resmen karahise kalesi türküsünde mele ye meleye getirek kısmında meeleeyen,yaptığı abuk subuk açıklamalarıyla iyice kalitesini bozmuş rokçu bozması
 25. razıysan gel isimli parçası pek hoş olan dizi müziğinden para kazanan fakat sürekli kendini tekrarlayan, biraz da cem karaca özentisi ama her şeye rağmen güzel müzik yapan rockçı.

senin kirac kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap