objektif sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


objektif kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : subjektif

<< normal ödül >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te subjektif kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 8 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. Herhangi bir konuda tarafsız.
 2. Fotoğraf makinesindeki mercek sistemi.
 3. (bkz: objektif olmak)
 4. (bkz: fotografcilik)
 5. cekilecek nesneden gelen isiklari toplayarak isiga duyarli film uzerine net dusmelerini saglayan mercekler toplulugu. Fotograf makinasinin en onemli parcasi.
 6. subjektifkarşıtı
 7. 1985 tarihinde kurulan samsunlu rock grubu o zamanki vokal ses tonuyla bruce dıckınson'ın aynısıdır
 8. GÜZEL ŞARKILARA SAHiP GRUP.
 9. 1988 yılında Vecdi yücalan tarafından kurulmuş Türk hard rock ve heavy metal tarihinde kramp ile beraber mihenk taşlarını oluşturan gruplardan biridir. vecdi yücalan Tunel de adını şu an hatırlayamadığım bir müzik dükkanı vardı.
 10. kadir çelik'in sunduğu, star tv'de yayınLanan haber/tartışma programı'nın adı..
 11. omer celakil ve serkan tekin'i zirt, pirt ekrana tasiyan program. serkan tekin'i siktir ette omer celakil iyi bir cocuk gibi.
 12. Taner Keser ve Volkan Uzunhasanoğlu Objektif grubundan ayrılmışlardır.Davula Gökçe Dayanç Klavyeye ise Bülent Güven geçmiştir.
 13. sahnede paranoid coveri yaparak beni benden almış olan güzide rock grubumuz. ah vecdi çıkmayacaktın o sabah şekerlerine, hala kabus görüyorum o yüzden...
 14. türkiye'ye rock'ın ne demek olduğunu ve felsefesini öğreten gruplardandır. bunlardan bir kaç tane daha vardır. (bkz: kesmeşeker) (bkz: whisky) (bkz: grizu) (bkz: hardal) (bkz: mavi sakal)*
 15. Film üzerinde görüntü oluşturmaya yarayan mercekler topluluğu...
 16. yer yüzünde hiç bir insanın, gerçek anlamda tamamen olamayacağı şey.
 17. yorumsuz anlatıma cuk oturan sıfat yada doğrudan tanım*.
 18. bir kadir çelik programı. kendisinden başka ve kendi düşüncesinden başka düşüncelerin konuşulamayacağı bir program.
 19. an itibariyle fox tv'de toktamış ateş, ismail türüt ve ozan arif'i konuk eden program. mevzuyu tahmin edersiniz. ha bir de türüt, kuzu kesilmiş. "şu anda mağdur durumundayım." diyor. sömür sömür efendi, milliyetçi duygularını sömürdün milletin, şimdi de duygularını sömür. (bkz: yiyin efendiler yiyin)*
 20. Türk rock tarihinin en kötü albümü olan tımarlı hastaneyi yapmış olan grup.
 21. sapık pompei halkının cezasını allah verdi gibi bir başlık altında verdiği haberde pompeideki yanardağ faciasını sapık pompeilerin cezası şeklinde sunan, ne diyem ki, gereksiz yüzlerce tivi programıdan sadece birisi. (bkz: fox tv)
 22. an itibariyle satanistleri haber yapan program, ters haç takan iki denyonun sesine vocoderi basmışlar yüzünede blur atmışlar tamam işte, herıfler itiraf üzerine itiraf ediyor. ulan birdefa hiçbir satanist öyle bir programa çıkmaz ki. hepsinden geçtim sen yine pentagram imgeleri falan basıyorsun görüntülere sonra biz tişört giyemiyoruz. hayır bu herif azcık habercilikten anlıyorsa bu kadar yanlı bir yayın yapmaz. ne ironik değil mi haber programının isminin objektif olması.
 23. fotoğraf makinesi, mikroskop, dürbün gibi optik aygıtlarda, cisimlerden gelen ışınları alıp ekran üzerine yansıtan mercek.
 24. dağlarda ve aşk seli adlı şarkılarıyla mutlaka dinlenilmesi gereken gruplardan biridir. heleki aşk seli şarkının giriş solusu cidden insana aşk seli yaşatır.
 25. bazıları fotoğraf makinesinden çok daha pahalıdır.örnek; NIKON 600 MM F4 AF-S NIKKOR D Fiyat: 12.333,00 $ + KDV KDV Dahil: 18.191,18 YTL

senin objektif kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap