saklama sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


saklama kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : arz

<< sakin saldırı >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te arz kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 5 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. (bkz: buyuk dusler) beton ormanın avcı ruhları kapılar ardında açlık kodlarının şifresini daha çözememiş ama sürtünüyor birbirine, yağmalıyorlar hayat bizi büyüttüğü gibi budayabilir de yarımız toprağın içinde örtünelim biraz bir kilit bize az unutmak kolay, karta on taksit saklama çürüyor kalbin burda beton ormanın avcı ruhları kapılar ardında açmış kollarını hikmetini daha çözememiş ama yaslanıyor geçmişine, taşlaşıyorlar hayat bizi büyüttüğü gibi budayabilir de yaramız toprağın içinde düşünelim biraz bu ışık bize az arsız kargalar paylaşıyorlar
 2. mor ve ötesi'nin büyük düşler albümünde yer alan güzel şarkı. "saklama çürüyor kalbim burda..."
 3. ^^örtünelim biraz , bir kilit bize az^^ sözleriyle dikkat çeken , esasen harun tekin^in uzuun süre emek verdiği sorgun ormanları için yazdığı toplumsal mesaj içerikli şükela şarkısı..
 4. "hayat bizi büyüttüğü gibi budayabilirde" hos sözlere sahip sarkıdır. hos.
 5. Arsız Kargalar Paylaşıyorlar ifadesiyle de dikkat çeken, mor ve ötesinin son konserlerinde tekrar çalmaya başladığı * büyük düşler albümünün 9. parçası
 6. sorgun ormanları için verilebilen en guzel tepkilerden biri.
 7. burak güven'in ''insanlar büyük düşler'i daha bir dikkatli dinlesinler, keşfedecekleri çok şey var.'' derken bahsettiği şeylerden biridir saklama.. a rsız k argalar p aylaşıyorlar..
 8. büyük düşler albümünün kördüğümle birlikte en iyi şarkısıdır.
 9. dile pelesenk şahane şarkı.
 10. "saklama çürüyor kalbin burda" mısrasıyla ve 3:00 da giren gitar solosuyla beni benden alan güzel mor ve ötesi şarkısıdır.
 11. Saklama çürüyor Kalbin, burda.. En sağlam mor ve ötesi parçalarından biri, başı çeker hatta.

senin saklama kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap