yeni sözcüğünün zıt anlamlısı nedir ?


yeni kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : eski, antik

<< yedek yenik >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te eski kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 8 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. sozlukte o gun yazilanlarin en son girilen en ustte olacak $ekilde siralanmi$ hali.. dinamik sozluk takibi icin ideal.. (bkz: eksi sozluk kullanimi)
  2. artık yok. (bkz: gunun cilgin entryleri)
  3. tam olarak ne işe yaradığını anlamadığım eski ama yeni olan sözlük atraksiyonu..
  4. şu an itibariyle kendine gelmiş olan sözlük fonksiyonu..basıyorsunuz, en son okuduğunuz entrylerden beri yazılanları gösteriyor, kullanışlıymış meğer..
  5. i$levi sozlugu kapatip gitmeden once biraktiginiz yerden itibaren girilmi$ entryleri getirir hale gelmi$ olan sozluk ozelligi..
  6. eski olmayan. zaman içerisinde bir noktaya oranla, içinde bulunulan ana daha yakın bir noktayı belirtmek için kullanılan sıfat.
  7. ben de yeni olsam gerek
  8. derya koroglunun eski tayfayi dagitip tamamen farkli muzisyenlerle kotardigi* en son yeni turku albumu. albumden nakka, goc yollari ve wahayra adli sarkilara klip cekildi.
  9. yeni türkünün 12. albümü.. ama bu albümde çalışanlar gerçek yeni türkü değildirler.. dolayısıyla da 12. albüm demek doğru değildir.
  10. yeni gordugum, super islevsel buton, yillardir aradigim tat burnumun ucundaymis meger. (bkz: mutlulugu uzaklarda aramamak lazim)

senin yeni kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap